X
تبلیغات
زولا

نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه برنده شدن سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 1395

چهارشنبه 27 مرداد 1395 ساعت 02:55

نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه برنده شدن سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 1395

 

نتیجه مسابقه وزنه برداری امشب بهداد سلیمی در المپیک 2016 ریو 2:30/وزنه برداری بهداد سلیمی امشب 2:30/نتایج وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک ریو/نتیجه 26 مرداد 95

 

 

نتیجه مسابقه وزنه برداری امشب بهداد سلیمی در المپیک 2016 ریو 2:30

 

نتیجه مسابقه وزنه برداری امشب بهداد سلیمی در المپیک 2016 ریو 2:30/وزنه برداری بهداد سلیمی امشب 2:30/نتایج وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک ریو/نتیجه 26 مرداد 95

 

    نتیجه لحظه ای وزنه برداری بهداد سلیمی وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم

در المپیک ۲۰۱۶ ریو را می توانید به صورت زنده و مستقیم

در همین صفحه مشاهده کنید.ساعت شروع مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی

در المپیک ریو به شرح زیر است :بهداد سلیمی که مدت ها با آسیب

دیدگی اش می جنگید سرانجام خودش را به ریو رساندو حالا بامداد

فردا در دسته فوق سنگین وزنه برداری المپیکبرای تکرار لقب قوی ترین

و کسب دومین طلای المپیک می جنگد.خیلی ها فکر می کنند

بهداد بی رقیب است اما واقعا اینچنین نیست وسلیمی جدا از وزنه های

سنگین باید با مافیای وزنه برداری هم رقابت کند.

اگر مافیای وزنه برداری دستور داده باشد سهم ایران همان دو طلا بود

که سهراب مرادی و کیانوش رستمی گرفتند،بهداد چاره ای ندارد

جز این که به نقره یا برنز قناعت کند اما اگر تاماش آیان بعد از حذف روس ها،

دو طلا را برای وزنه برداری ایران کافی نداند و این اجازه را بدهد که رقابت

در دسته فوق سنگین واقعی و جذاب باشد، طلای سلیمی قطعی است.

بی صبرانه منتظریم بهداد طلای لندن را در ریو تکرار کند....

منتظر هت تریک وزنه برداری هستیمساعت : ۰۲:۳۰

تاریخ:  ۲۷/۵/۹۵با آرزوی موفقیت برای بهداد سلیمی در دسته ۱۰۵+ کیلوگرمدانلود فیلم و  نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 95 + کلیپ زدن وزنه 206 کیلوگرمی سلیمی المپیک ریو 2016

عکس و حواشی وزنه برداری بهداد سلیمی بیست و هفتم مرداد 1395 


دانلود فیلم و تصاویر حرکت یک ضرب و شکستن رکورد وزنه 216 کیلوگرمی بهداد سلیمی 27 مرداد 95 

دانلود فیلم حرکت یک و دو ضرب بهداد سلیمی 27 مرداد 95 | رکورد المپیک 2016  دانلود فیلم حرکت یک ضرب بهداد سلیمی در المپیک 2016 | شکستن رکورد المپیک

 

 دانلود فیلم حرکت تک ضرب و شکستن رکورد المپیک توسط بهداد سلیمی

دانلود فیلم رکورد شکنی لحظه ای تالاخادزه در المپیک ریو

دانلود فیلم حرکات دو ضرب بهداد سلیمی در المپیک ریو

دانلود فیلم شادی مردم مقابل منزل سلیمی پس از رکورد شکنی

 دانلود کلیپ زدن رکورد تاریخ المپیک توسط تالاخادزه

نظر نصیری نیا در مورد ناداوری در مورد سلیمی 

مدال بهداد سلیمی را دزدیدند 

طبق قوانین، هیات ژورى قادر نخواهد بود تصمیم سه داور را تغییر دهد و این تصمیم به نظر مى رسد یک حق کشى واضح در سنگین وزن وزنه بردارى علیه بهداد سلیمى باشد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالى که بهداد سلیمى موفق شده بود در دومین حرکت خود، سه چراغ سفید دریافت کند، با اعلام هیات ژورى از دیس  کوالیفاى شد و در حرکت سوم نیز نتوانست وزنه ٢٤٥ را بالاى سر ببرد.

طبق قوانین، هیات ژورى تنها در مواقعى که نظر یکى یا دو داور متفاوت باشد مى تواند در نتیجه نهایى وارد شود و به نظر مى رسد تصمیم آنها در نپذیرفتن سه نظر مثبت درباره مهار وزنه ٢٤٥ کیلویى در مرحله دوم توسط وزنه بردار سنگین وزن کشورمان یک حق کشى آشکار باشد.

طبق این قوانین هیات ژورى نمى تواند تصمیم جمعى سه داور را تغییر دهد مگر در موردى که یک اعتراض رسمى نسبت به تصمیم داوران بر اساس دستور العمل انجام اعتراض، داده مى شود.

اعتراض شدید سلیمی به تصمیم هیئت ژوری (عکس)


وزنه‌بردار فوق سنگین کشورمان بعد از رویارویی با ناداوری در رقابت‌های دو ضرب این دسته به شدت به تصمیم هیات ژوری اعتراض کرد.


به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم،  بهداد سلیمی بعد از اینکه با ناداوری در دسته فوق سنگین المپیک 2016 روبرو شد به شدت به تصمیم هیئت ژوری اعتراض کرد. او در کنار میز داوران نشست و به شدت به تصمیم هیئت ژوری اعتراض داشت. علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری بعد از چند دقیقه او را از زمین بلند کرد.

 

سجاد انوشیروانی و علی مرادی نیز بعد از بلند شدن سلیمی به کنار میز داوران و هیات ژوری رفته و به اعتراض پرداختند. اعتراض‌ها همچنان ادامه داشت و در ادامه سلیمی بار دیگر به سمت میز داوران بازگشت و همراه مرادی به تصمیم داوران اعتراض کردند. سجاد انوشیروانی با حرکت دست به سمت نیز داوران اشاره کرد و به آنها گفت که حق بهداد را خوردند و مدال او را گرفتند.

 

 

 

بهداد سلیمی که در حرکت یک ضرب رکورد المپیک را توانسته بود جا به جا کند با تصمیمات عجیب داوری در حرکت دو ضرب رو به رو شد تا در نهایت هیات ژوری او را از دور رقابت ها حذف کردند.

 

  بهداد سلیمی وزنه بردار نماینده 105+ کیلوگرم کشورمان به مصاف حریفان خود رفت و در انجام حرکت دوضرب ناکام بود. 
 
تک ضرب:
 
سلیمی در حرکت اول یک‌ضرب، وزنه 206 کیلوگرمی را انتخاب و به خوبی موفق به مهار آن شد، وی در حرکت دوم به راحتی وزنه 211 کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت سوم وزنه 216 کیلوگرمی را انتخاب کرد و با موفقت در زدن این وزنه رکورد المپیک را در یک ضرب جا به جا و در رقابتی نزدیک با تالاخادزه گرجستانی در رده نخست حرکت یک ضرب قرار بگیرد. 
 
پس از نماینده 26 ساله کشورمان ، راشا تالاخادزه از گرجستان با 215 کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت و گور میناسیان از ارمنستان با 210 کیلوگرم سوم شد.
 
دوضرب:
 
سلیمی برای حرکت اول خود وزنه 245 کیلوگرمی را در دو‌ضرب انتخاب کرد که با وجود بالای سر بردن وزنه، اما دو چراغ قرمز از داوران دریافت کرد تا ناکام باشد. او در حرکت دوم خود، دوباره وزنه 245 کیلوگرم را انتخاب کرد و این بار وزنه را بالای سر برد و سه چراغ سفید گرفت اما هیئت ژوری آن را قبول نکرد. در حرکت سوم نیز این وزنه‌بردار در مهار وزنه 245 کیلوگرمی موفق نبود.
 
در نهایت اعتراض های بهداد نتیجه نداد و از دور مسابقات کنار رفت.

 

 


 مافیای جهانی وزنه برداری چه بر سر بهداد آورد؟


موضوع دست های پشت پرده و تصمیمات پنهانی وزنه برداری قبل از این هم برای ایرن اتفاق افتاده بود که شاهین نصری نیا این تصمیمات را برای بهداد پیش بینی می کرد.


به گزارش "ورزش سه"، المپیک 2000 سیدنی اتفاقی عجیب را برای وزنه برداری ایران به همراه داشت که شاهین نصیری نیا ستاره وزن 85 کیلو ایران در آن سال ها به طرز مشکوکی 3 حرکت خود را اوت کرد و از المپیک کنار رفت. این اتفاق چند بار دیگر هم برای وزنه برداران ایرانی پیش آمده بود که آخرین آن به المپیک لندن و باز هم در وزن 85 کیلوگرم برای سهراب مرادی اتفاق افتاد. وزنه برداری ایران در حالیکه می رفت سومین طلای خود را در این المپیک کسب کند تا جاودانه شود با تصمیمات عجیب هیات ژوری و البته داوران رو به رو شدند تا بهداد سلیمی در عین ناباوری از المپیک حذف شود.


دست های پشت پرده و لابی های " أیان" رییس کمیته جهان وزنه برداری بارها در حد شایعه مطرح شده بود اما شاهین نصیری نیا در گفت و گویی قدیمی با از این تصمیمات پنهان پرده برداری کرده بود و احتمال این تصمیمات را برای بهداد در این المپیک می داد. او در آن گفت و گو یادآوری کرده بود: 


* اگر روی رصحنه می رفتم به بهانه دوپینگ ، محرومم می کردند

او در مورد اتفاقاتی که در المپیک سیدنی برایش اتفاق افتاد می گفت:« قبل از بازی به رئیس وقت فدراسیون ما گفتند کوروش نباید وزنه بزند. یادتان که هست آن سال ها من بهترین رکوردها را زده بودم اما پیروس دیماس یک اسطوره بود . این برای روسای فدراسیون خیلی مهم است که اسطوره سازی کنند و قهرمان هایی داشته باشند که دو یا 3 طلای جهانی می گیرند. در آن وزن ما 3 نفر بودیم. من ، ورزشکار آلمانی و پیروس دیماس یونانی. گفتند او باید قهرمان شود. من گفتم پس بگذارید بروم روی صحنه برای مدال نقره یا برنز اما زیر بار نرفتند. گفتند اگر بروی روی صحنه به بهانه دوپینگ ، محرومت می کنیم و کل تیم ایران را بر می گردانیم ایران. ما هم که زورمان نمی رسید . کسی را در فدراسیون جهانی نداشتیم. چاره ای برای مان نماند غیر از اینکه بروم و مصدوم بشوم. درحالی که آلمان ها اقلا ورزشکارشان را فرستادند وبه یک مدال نقره رسیدند.»


* نمی خواهند بهداد اسطوره شود

او در مورد اینکه این سناریو در وزنه برداری همیشه قرار است تکرار شود یا نه هم توضیح داد:« شک نکن که همین طور است. آنها مدال ها را از قبل می چینند. الان دسته 94 کیلوگرم را ببین. برای قهرمانی ایلیا همه کار می کنند . او از هر بندی آزاد است. چون تبدیل شده به یک اسطوره ، برای شان درآمدزایی می شود. در دسته 105 کیلو دیدید چطور روس ها را حذف کردند؟ شک نکن در این وزن اتفاقات خاصی افتاده. خدا را شکر برآیند این اتفاق به نفع نصیر شلال ما شد اما این اتفاقات قطعا طبیعی نیست. در دسته سنگین وزن هم شانس با ماست که خدا را شکر بهداد الان اسطوره این وزن شده ، مثل خود حسین. او که وزنه می زند ، مردم حاضرند بلیت بخرند و اسپانسرها برایش هزینه می کنند. اگر غیر از این بود در سنگین وزن هم سناریوی جدیدی می چیدند. مگر یادت نیست با علی حسینی چه کردند.یا اتفاقاتی که برای وزنه برداری ما در سال 2007 ایجاد کردند. این ها همه دست آیان است. او تعیین می کند چه کسی در این رشته مدال بگیرد. روزی که او از وزنه برداری برود ، این رشته بهشت می شود.»

او گفت : اینها خودشان وزنه بردار بودند و بلدند چه کار کنند.


کمیته بین‌المللی المپیک بعد از رکوردشکنی بهداد سلیمی وزنه‌بردار فوق‌سنگین کشورمان در المپیک 2016 به نماینده ایران تبریک گفت.

 

سلیمی قوی‌ترین مرد جهان و رکورددار حرکت یک‌ضرب در جهان برای نخستین‌ حرکت خود وزنه 206 کیلوگرم را درخواست داد که این وزنه را به راحتی بالای سر برد. این قهرمان کشورمان در دومین انتخاب خود، وزنه 211 کیلوگرم را درخواست داد و باز هم به راحتی این وزنه را مهار کرد. سلیمی در حرکت سوم وزنه 2016 کیلوگرمی را نیز بالای سر برد و رکورد یک ضرب المپیک را شکست.

 

 

 

تصاویر

سلیمی در حرکت اول یک‌ضرب، وزنه 206 کیلوگرمی را انتخاب و به خوبی موفق به مهار آن شد، وی در حرکت دوم به راحتی وزنه 211 کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت سوم وزنه 216 کیلوگرمی را انتخاب کرد و با موفقت در زدن این وزنه رکورد المپیک را در یک ضرب جا به جا کرد و  در رقابتی نزدیک با تاخالادزه گرجستانی در رده نخست حرکت یک ضرب قرار بگیرد.

پس از نماینده 26 ساله کشورمان ، راشا تاخالادزه از گرجستان با 215 کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت و نماینده ارمنستان با 210 کیلوگرم سوم شد.

سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
 

اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران+فیلم

اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران را در کلیپ ذیل مشاهده کنید.
به گزارش گروه فیلم و صوت ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران را در کلیپ ذیل مشاهده کنید.
 
 
 
 
 
تصاویر دردناک محمد بنا برای کشتی گیران

گریه محمد بنا پشت میله های ریو + فیلم و تصویر

سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب, سلیمی فاتح حرکت یک ضرب شد, نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه, گزارش لحظه به لحظه از مسابقه "بهداد سلیمی" در المپیک 2016 ریو, پخش زنده و گزارش لحظه به لحظه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک ریو

 


 صحبتهای بهدادسلیمی، مرادی و انوشیروانی دقایقی قبل از شروع مسابقات 27 مرداد 1395 


دانلود صحبت های قبل مسابقه با سلیمی


نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه برنده شدن سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 1395


 ساعت مسابقه بهداد سلیمی در المپیک 2016 | وزنه برداری | ...

nemonesoal.blog.ir/.../27/ساعت-مسابقه-بهداد-سلیمی-در-المپیک-2016-وزنه-برداری-ن...
 
۲ ساعت پیش - ساعت مسابقه بهداد سلیمی در المپیک 2016 | وزنه برداری | نتیجه و فیلم ... ریو | 27 مرداد 95 | فیلم و نتیجه مسابقات، زمان مسابقه "بهداد سلیمی" در ...

نتیجه مسابقه وزنه برداری امشب بهداد سلیمی در المپیک 2016 ...

www.yeknice.ir/نتیجه-مسابقه-وزنه-برداری-امشب-بهداد-سلیمی-در-المپیک-2016-ریو...
 
۱۵ ساعت پیش - نتیجه مسابقه وزنه برداری امشب بهداد سلیمی در المپیک 2016 ریو ... وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک ریو/نتیجه26 مرداد 95,نتیجه مسابقه وزنه برداری ...

برنامه بازی های المپیک 2016 ریو | چهارشنبه 27 مرداد 95 | نتایج

tafrihicenter.ir/Forum/Post/331
 
۲۸ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - وزنه‌برداری بهداد سلیمی المپیک 2016 ,نتیجه والیبال ایران ایتالیا المپیک 2016,ساعت تکواندو فرزان عاشورزاده المپیک 2016 ریو,نتیجه وزنه‌برداری ...

دانلود فیلم و نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی چهارشنبه 27 مرداد ...

photokade95.blogsky.com/.../27/.../دانلود-فیلم-و-نتیجه-وزنه-برداری-بهداد-سلیمی-چ...
 
۵ دقیقه پیش - دانلود فیلم و نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 95 + کلیپ زدن وزنه 206 کیلوگرمی سلیمی المپیک ریو 2016. دانلود فیلم و نتیجه وزنه ...

برنامه بازیهای المپیک 2016 ریو | 27 مرداد 95 | فیلم و نتیجه ...

www.kolbenews.ir/.../فیلم-نتیجه-و-برنامه-مسابقات-ایران-المپیک-2016-چهارشنبه-2...
 
۱۳ ساعت پیش - برنامه بازیهای ایران المپیک 2016 ریو 27 مرداد 95 , ساعت وزنه‌برداری بهداد سلیمی المپیک 2016 ,نتیجه والیبالایران ایتالیا المپیک 2016,ساعت ...

زمان | ساعت | نتیجه | وزنه برداری | بهداد سلیمی | المپیک 2016 ...

www.sandughche.ir/زمان-مسابقه-وزنه-برداری-بهداد-سلیمی-المپیک-2016-ریو.html
 
۱۱ ساعت پیش - زمان و ساعت وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک ۲۰۱۶ ریو,وزنه برداری بهداد ... نتیجه و فیلم بازی والیبال ایران و آرژانتین المپیک 2016 ریو 18 مرداد 95.

نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی 27 مرداد 95 المپیک 2016 ...

faradl.com/tag/نتیجه-وزنه-برداری-بهداد-سلیمی-27-مرداد-95-ا/
 
۱۰ ساعت پیش - ساعت وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک ۲۰۱۶ ریو. وزنه برداری بهداد سلیمی دسته ۱۰۵+ کیلوگرم فینال ۰۲:۳۰. با پایان رقابت های فوق سنگین، المپیک ...

زمان پخش مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | ...

pasokhname-khordad95.ir/2016/08/14/زمان-پخش-مسابقه-وزنه-برداری-بهداد-سلیم/
 
۲ روز پیش - زمان پخش مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 زمان ... بهداد سلیمی المپیک ریو/نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک 2016.

اخبار وزنه برداری - قطره

www.ghatreh.com/news/subcat/weightlifting-وزنه%20برداری/0/20
 
مسئولان کاروان ورزشی کشورمان ملی پوش شایسته وزنه برداری دسته فوق سنگین ... مسابقه بهداد سلیمی در المپیک 2016 ریو در ساعت 2:30 بامداد بیست و هفتم مرداد ...

زمان مسابقه بهداد سلیمی در المپیک 2016 - است

shomanews.com/fa/news/804891/زمان-مسابقه-بهداد-سلیمی-در-المپیک-2016
 
۴ روز پیش - ... روز رقابتهای وزنه برداری بازی های المپیک 2016 ریو (27 مرداد) رقابت دسته به ... 1- بهداد سلیمی (ایران): رکورد ورودی 450 کیلوگرم .... نتیجه نهایی عبدولی در کشتی فرنگی المپیک .... شرایط پذیرش براساس معدل دیپلم در کنکور 95.

نتیجه مسابقات وزنه برداری در المپیک 2016 - است

shomanews.com/fa/news/804986/نتیجه-مسابقات-وزنه-برداری-در-المپیک-2016
 
۳ روز پیش - در ادامه رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های المپیک 2016 ریو و در روز هشتم این بازی‌ها ... وزنه‌برداری کشورمان از ساعت 2:30 بامداد امروز (یکشنبه، 24 مرداد) به ...

نتایج بازیهای المپیک ورزشکاران ایرانی 2016 ریو 26 مرداد 95

fantea.rozblog.com/.../نتایج-بازیهای-المپیک-ورزشکاران-ایرانی-2016-ریو-26-مرداد-95/
۱۷ ساعت پیش - نتیجه و فیلم مسابقات امروز ورزشکاران ایران در المپیک 2016 دوشنبه 26 مرداد ... برنامه بازیهای ایران در المپیک 2016 ریو 26 مرداد 95 , نتیجه کشتی امید ..... در دسته 94 کیلوگرم، محمدرضا براری در دسته 105 کیلوگرم و بهداد سلیمی .

بهداد سلیمی | خلاصه نتیجه فیلم ویدیو وزنه برداری المپیک ...

bestarinha.xyz › اخبار
 
۲ ساعت پیش - نتیجه مسابقه وزنه برداری امشب بهداد سلیمی در المپیک 2016 … .... دانلود وزنه‌برداری بهداد سلیمی المپیک 2016 – خبر جدید 95 ... یازدهمین و آخرین روز رقابتهای وزنه برداری بازی های المپیک 2016 ریو (27 مرداد) رقابت دسته به اضافه105 ...

برنامه بازیهای ایران در المپیک 2016 ریو + نتایج و جزییات | ...

kaber.ir/?p=62641
 
۱۲ ساعت پیش - ۲ ساعت پیش – برنامه بازیهای ایران المپیک 2016 ریو 27 مرداد 95 , ساعت وزنه‌برداری بهداد سلیمی المپیک 2016 ,نتیجه والیبال ایران ایتالیا المپیک ...

دانلود وزنه‌برداری بهداد سلیمی المپیک 2016 - خبر جدید 95

jaadid.ir/دانلود-وزنه‌برداری-بهداد-سلیمی-المپی.html
 
۱۰ ساعت پیش - ۵ ساعت پیش – ساعت وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک ۲۰۱۶ ریو,زمان وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک ۲۰۱۶ ریو,نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی ۲۷ مرداد ...

نتایج بازیهای المپیک ورزشکاران ایرانی 2016 ریو 27 مرداد 95

javuni.ir/news/150333
 
۹ ساعت پیش - برنامه بازیهای ایران المپیک 2016 ریو 27 مرداد 95 , ساعت وزنه‌برداری بهداد سلیمی المپیک 2016 , نتیجه والیبالایران ایتالیا المپیک 2016 , ساعت ...

زمان مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک 2016 چهارشنبه 27 ...

www.fastcamp.ir/news/65867
 
بهداد سلیمی,فرزان عاشورزاده,برنامه مسابقات وزنه برداری ایران المپیک 2016,ساعت بازیهای 27 ... برنامه بازیهای المپیک 2016 ریو | 27 مرداد 95 | فیلم و نتیجه مسابقات.

وزنه برداری :: ورزش 3

www.varzesh3.com/tag/4158/وزنه-برداری
 
آخرین روز رقابت های وزنه برداری المپیک 2016 روز بامداد فردا - چهارشنبه - در حالی در سالن ریو سنتو شهر ریودوژانیرو برگزار می شود که بهداد سلیمی در دومین میدان ...

زمان ( تاریخ و ساعت ) مسابقه وزنه‌برداری بهداد سلیمی المپیک ...

123pekh.rozfa.xyz/post532346.html
 
۶ ساعت پیش - زمان و ساعت وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک ۲۰۱۶ ریو,وزنه برداری بهداد سلیمی کی ... برنامه بازیهای المپیک2016 ریو | 27 مرداد 95 | فیلم و نتیجه .

نتایج و برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک 2016 ...

khabarak.net/.../نتایج-و-برنامه-مسابقات-ورزشکاران-ایران-در-المپیک-2016-چهارشنب...
 
برنامه ورزشکاران ایران در چهارشنبه 27 مرداد 95 المپیک 2016 ریو ... وزنه‌برداری بهداد سلیمی المپیک 2016 ,نتیجه والیبال ایران ایتالیا المپیک 2016,ساعت تکواندو ...

زمان ( تاریخ و ساعت ) مسابقه وزنه‌برداری بهداد سلیمی المپیک ...

123pekh.rzb.ysupport.ir/post579431.html
 
۹ ساعت پیش - زمان و ساعت مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی المپیک 2016+فیلم و نتیجه, 0, 3 ... برنامه و زمان بازیهای امروزالمپیک 2016 ریو چهارشنبه 27 مرداد 95 به ...

پخش زنده و باکیفیت HD وزنه برداری بهداد سلیمی 27 مرداد 95 ...

www.neginjonoub.ir › ورزشی › کشتی و وزنه برداری
 
۱۶ ساعت پیش - پخش زنده و باکیفیت HD وزنه برداری بهداد سلیمی ۲۷ مرداد ۹۵ المپیک ریو ۲۰۱۶ ... نتیجه مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک ۲۰۱۶ ریو.

فدراسیون وزنه برداری ایران

iriwf.ir/
 
فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران. ... ﺳﻪشنبه، 26 مرداد 1395 - 05:15. ملی پوش دسته105 ... دارنده مدال طلای المپیک 2016 ریو گفت: سعی می کنم در مسابقات جهانی سال آینده رکورد یکضرب، دوضرب و مجموع را به نام ایران ثبت کنم. .... بهداد سلیمی. 2.

زمان مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک 2016 چهارشنبه 27 ...

atrinmusic.ir/2016/08/زمان-مسابقات-ورزشکاران-ایران-المپی/
 
۱۰ ساعت پیش - بهداد سلیمی,فرزان عاشورزاده,برنامه مسابقات وزنه برداری ایران المپیک ۲۰۱۶ ... ۲۷ مرداد ۹۵ ,ساعت وزنه‌برداری بهداد سلیمی المپیک ۲۰۱۶ ,نتیجه والیبال ...

نتیجه مسابقه وزنه برداری کیانوش رستمی در المپیک 22 مر

 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
دانلود سریال و عکس جدید
دانلود + عکس جدید + خبر فیلم