دانلود فیلم و نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 95 + کلیپ زدن وزنه 206 کیلوگرمی سلیمی المپیک ریو 2016

چهارشنبه 27 مرداد 1395 ساعت 02:42

دانلود فیلم و  نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 95 + کلیپ زدن وزنه 206 کیلوگرمی سلیمی المپیک ریو 2016

عکس و حواشی وزنه برداری بهداد سلیمی بیست و هفتم مرداد 1395


 صحبتهای بهدادسلیمی، مرادی و انوشیروانی دقایقی قبل از شروع مسابقات 27 مرداد 1395 

مدال بهداد سلیمی را دزدیدند 


بهداد سلیمی که در حرکت یک ضرب رکورد المپیک را توانسته بود جا به جا کند با تصمیمات عجیب داوری در حرکت دو ضرب رو به رو شد تا در نهایت هیات ژوری او را از دور رقابت ها حذف کردند.

دانلود فیلم حرکت یک و دو ضرب بهداد سلیمی 27 مرداد 95 | رکورد المپیک 2016  دانلود فیلم حرکت یک ضرب بهداد سلیمی در المپیک 2016 | شکستن رکورد المپیک

 

 دانلود فیلم حرکت تک ضرب و شکستن رکورد المپیک توسط بهداد سلیمی

دانلود فیلم رکورد شکنی لحظه ای تالاخادزه در المپیک ریو

دانلود فیلم حرکات دو ضرب بهداد سلیمی در المپیک ریو

دانلود فیلم شادی مردم مقابل منزل سلیمی پس از رکورد شکنی

 دانلود کلیپ زدن رکورد تاریخ المپیک توسط تالاخادزه

نظر نصیری نیا در مورد ناداوری در مورد سلیمی 

مدال بهداد سلیمی را دزدیدند 

طبق قوانین، هیات ژورى قادر نخواهد بود تصمیم سه داور را تغییر دهد و این تصمیم به نظر مى رسد یک حق کشى واضح در سنگین وزن وزنه بردارى علیه بهداد سلیمى باشد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالى که بهداد سلیمى موفق شده بود در دومین حرکت خود، سه چراغ سفید دریافت کند، با اعلام هیات ژورى از دیس  کوالیفاى شد و در حرکت سوم نیز نتوانست وزنه ٢٤٥ را بالاى سر ببرد.

طبق قوانین، هیات ژورى تنها در مواقعى که نظر یکى یا دو داور متفاوت باشد مى تواند در نتیجه نهایى وارد شود و به نظر مى رسد تصمیم آنها در نپذیرفتن سه نظر مثبت درباره مهار وزنه ٢٤٥ کیلویى در مرحله دوم توسط وزنه بردار سنگین وزن کشورمان یک حق کشى آشکار باشد.

طبق این قوانین هیات ژورى نمى تواند تصمیم جمعى سه داور را تغییر دهد مگر در موردى که یک اعتراض رسمى نسبت به تصمیم داوران بر اساس دستور العمل انجام اعتراض، داده مى شود.

اعتراض شدید سلیمی به تصمیم هیئت ژوری (عکس)


وزنه‌بردار فوق سنگین کشورمان بعد از رویارویی با ناداوری در رقابت‌های دو ضرب این دسته به شدت به تصمیم هیات ژوری اعتراض کرد.


به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم،  بهداد سلیمی بعد از اینکه با ناداوری در دسته فوق سنگین المپیک 2016 روبرو شد به شدت به تصمیم هیئت ژوری اعتراض کرد. او در کنار میز داوران نشست و به شدت به تصمیم هیئت ژوری اعتراض داشت. علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری بعد از چند دقیقه او را از زمین بلند کرد.

 

سجاد انوشیروانی و علی مرادی نیز بعد از بلند شدن سلیمی به کنار میز داوران و هیات ژوری رفته و به اعتراض پرداختند. اعتراض‌ها همچنان ادامه داشت و در ادامه سلیمی بار دیگر به سمت میز داوران بازگشت و همراه مرادی به تصمیم داوران اعتراض کردند. سجاد انوشیروانی با حرکت دست به سمت نیز داوران اشاره کرد و به آنها گفت که حق بهداد را خوردند و مدال او را گرفتند.

 

 

 

بهداد سلیمی که در حرکت یک ضرب رکورد المپیک را توانسته بود جا به جا کند با تصمیمات عجیب داوری در حرکت دو ضرب رو به رو شد تا در نهایت هیات ژوری او را از دور رقابت ها حذف کردند.

 

  بهداد سلیمی وزنه بردار نماینده 105+ کیلوگرم کشورمان به مصاف حریفان خود رفت و در انجام حرکت دوضرب ناکام بود. 
 
تک ضرب:
 
سلیمی در حرکت اول یک‌ضرب، وزنه 206 کیلوگرمی را انتخاب و به خوبی موفق به مهار آن شد، وی در حرکت دوم به راحتی وزنه 211 کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت سوم وزنه 216 کیلوگرمی را انتخاب کرد و با موفقت در زدن این وزنه رکورد المپیک را در یک ضرب جا به جا و در رقابتی نزدیک با تالاخادزه گرجستانی در رده نخست حرکت یک ضرب قرار بگیرد. 
 
پس از نماینده 26 ساله کشورمان ، راشا تالاخادزه از گرجستان با 215 کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت و گور میناسیان از ارمنستان با 210 کیلوگرم سوم شد.
 
دوضرب:
 
سلیمی برای حرکت اول خود وزنه 245 کیلوگرمی را در دو‌ضرب انتخاب کرد که با وجود بالای سر بردن وزنه، اما دو چراغ قرمز از داوران دریافت کرد تا ناکام باشد. او در حرکت دوم خود، دوباره وزنه 245 کیلوگرم را انتخاب کرد و این بار وزنه را بالای سر برد و سه چراغ سفید گرفت اما هیئت ژوری آن را قبول نکرد. در حرکت سوم نیز این وزنه‌بردار در مهار وزنه 245 کیلوگرمی موفق نبود.
 
در نهایت اعتراض های بهداد نتیجه نداد و از دور مسابقات کنار رفت.

 

 


 مافیای جهانی وزنه برداری چه بر سر بهداد آورد؟


موضوع دست های پشت پرده و تصمیمات پنهانی وزنه برداری قبل از این هم برای ایرن اتفاق افتاده بود که شاهین نصری نیا این تصمیمات را برای بهداد پیش بینی می کرد.


به گزارش "ورزش سه"، المپیک 2000 سیدنی اتفاقی عجیب را برای وزنه برداری ایران به همراه داشت که شاهین نصیری نیا ستاره وزن 85 کیلو ایران در آن سال ها به طرز مشکوکی 3 حرکت خود را اوت کرد و از المپیک کنار رفت. این اتفاق چند بار دیگر هم برای وزنه برداران ایرانی پیش آمده بود که آخرین آن به المپیک لندن و باز هم در وزن 85 کیلوگرم برای سهراب مرادی اتفاق افتاد. وزنه برداری ایران در حالیکه می رفت سومین طلای خود را در این المپیک کسب کند تا جاودانه شود با تصمیمات عجیب هیات ژوری و البته داوران رو به رو شدند تا بهداد سلیمی در عین ناباوری از المپیک حذف شود.


دست های پشت پرده و لابی های " أیان" رییس کمیته جهان وزنه برداری بارها در حد شایعه مطرح شده بود اما شاهین نصیری نیا در گفت و گویی قدیمی با از این تصمیمات پنهان پرده برداری کرده بود و احتمال این تصمیمات را برای بهداد در این المپیک می داد. او در آن گفت و گو یادآوری کرده بود: 


* اگر روی رصحنه می رفتم به بهانه دوپینگ ، محرومم می کردند

او در مورد اتفاقاتی که در المپیک سیدنی برایش اتفاق افتاد می گفت:« قبل از بازی به رئیس وقت فدراسیون ما گفتند کوروش نباید وزنه بزند. یادتان که هست آن سال ها من بهترین رکوردها را زده بودم اما پیروس دیماس یک اسطوره بود . این برای روسای فدراسیون خیلی مهم است که اسطوره سازی کنند و قهرمان هایی داشته باشند که دو یا 3 طلای جهانی می گیرند. در آن وزن ما 3 نفر بودیم. من ، ورزشکار آلمانی و پیروس دیماس یونانی. گفتند او باید قهرمان شود. من گفتم پس بگذارید بروم روی صحنه برای مدال نقره یا برنز اما زیر بار نرفتند. گفتند اگر بروی روی صحنه به بهانه دوپینگ ، محرومت می کنیم و کل تیم ایران را بر می گردانیم ایران. ما هم که زورمان نمی رسید . کسی را در فدراسیون جهانی نداشتیم. چاره ای برای مان نماند غیر از اینکه بروم و مصدوم بشوم. درحالی که آلمان ها اقلا ورزشکارشان را فرستادند وبه یک مدال نقره رسیدند.»


* نمی خواهند بهداد اسطوره شود

او در مورد اینکه این سناریو در وزنه برداری همیشه قرار است تکرار شود یا نه هم توضیح داد:« شک نکن که همین طور است. آنها مدال ها را از قبل می چینند. الان دسته 94 کیلوگرم را ببین. برای قهرمانی ایلیا همه کار می کنند . او از هر بندی آزاد است. چون تبدیل شده به یک اسطوره ، برای شان درآمدزایی می شود. در دسته 105 کیلو دیدید چطور روس ها را حذف کردند؟ شک نکن در این وزن اتفاقات خاصی افتاده. خدا را شکر برآیند این اتفاق به نفع نصیر شلال ما شد اما این اتفاقات قطعا طبیعی نیست. در دسته سنگین وزن هم شانس با ماست که خدا را شکر بهداد الان اسطوره این وزن شده ، مثل خود حسین. او که وزنه می زند ، مردم حاضرند بلیت بخرند و اسپانسرها برایش هزینه می کنند. اگر غیر از این بود در سنگین وزن هم سناریوی جدیدی می چیدند. مگر یادت نیست با علی حسینی چه کردند.یا اتفاقاتی که برای وزنه برداری ما در سال 2007 ایجاد کردند. این ها همه دست آیان است. او تعیین می کند چه کسی در این رشته مدال بگیرد. روزی که او از وزنه برداری برود ، این رشته بهشت می شود.»

او گفت : اینها خودشان وزنه بردار بودند و بلدند چه کار کنند.


کمیته بین‌المللی المپیک بعد از رکوردشکنی بهداد سلیمی وزنه‌بردار فوق‌سنگین کشورمان در المپیک 2016 به نماینده ایران تبریک گفت.

 

سلیمی قوی‌ترین مرد جهان و رکورددار حرکت یک‌ضرب در جهان برای نخستین‌ حرکت خود وزنه 206 کیلوگرم را درخواست داد که این وزنه را به راحتی بالای سر برد. این قهرمان کشورمان در دومین انتخاب خود، وزنه 211 کیلوگرم را درخواست داد و باز هم به راحتی این وزنه را مهار کرد. سلیمی در حرکت سوم وزنه 2016 کیلوگرمی را نیز بالای سر برد و رکورد یک ضرب المپیک را شکست.

 

 

 

تصاویر

سلیمی در حرکت اول یک‌ضرب، وزنه 206 کیلوگرمی را انتخاب و به خوبی موفق به مهار آن شد، وی در حرکت دوم به راحتی وزنه 211 کیلوگرمی را بالای سر برد و در حرکت سوم وزنه 216 کیلوگرمی را انتخاب کرد و با موفقت در زدن این وزنه رکورد المپیک را در یک ضرب جا به جا کرد و  در رقابتی نزدیک با تاخالادزه گرجستانی در رده نخست حرکت یک ضرب قرار بگیرد.

پس از نماینده 26 ساله کشورمان ، راشا تاخالادزه از گرجستان با 215 کیلوگرم در رده دوم قرار گرفت و نماینده ارمنستان با 210 کیلوگرم سوم شد.

سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب
 
 

اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران+فیلم

اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران را در کلیپ ذیل مشاهده کنید.
به گزارش گروه فیلم و صوت ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اشکهای دردناک محمد بنا پس از نتایج ضعیف فرنگی کاران را در کلیپ ذیل مشاهده کنید.
 
 
 
 
 
تصاویر دردناک محمد بنا برای کشتی گیران

گریه محمد بنا پشت میله های ریو + فیلم و تصویر

سلیمی رکورد المپیک را جا به جا کرد/بهداد در رده نخست یک ضرب, سلیمی فاتح حرکت یک ضرب شد, نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 | فیلم خلاصه, گزارش لحظه به لحظه از مسابقه "بهداد سلیمی" در المپیک 2016 ریو, پخش زنده و گزارش لحظه به لحظه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک ریو

دانلود صحبت های قبل مسابقه با سلیمی

 دانلود فیلم و  نتیجه وزنه برداری بهداد سلیمی چهارشنبه 27 مرداد 95 + کلیپ زدن وزنه 206 کیلوگرمی سلیمی المپیک ریو 2016

 

زمان پخش مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | ...

 

۲ روز پیش - زمان پخش مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی در المپیک 2016 | 27 مرداد 95 زمان مسابقه وزنه برداری ... زمان مسابقات وزنه برداران ایران درالمپیک ریو 2016  دسته+105 کیلوگرم چهارشنبه 27 مرداد ساعت 2:30 بامداد …   ساعت 17:30 به وقت ایران فیلم وزنه زدن کیانوش رستمی,رکورد یکضرب کیانوش رستمی …

دانلود فیلم کامل مسابقه وزنه برداری کیانوش رستمی در ...

۳ روز پیش - نتیجه مسابقه کیانوش رستمی در المپیک 2016 | فیلم کامل بازی | وزنه . ... دانلود فیلم لحظه طلا گرفتن المپیک ریوکیانوش رستمی دیشب 23 مرداد 95. .... در جریان مسابقات وزنه برداری المپیک ریو و در دسته 85 کیلوگرم وزنه بردارایرانی .... بهداد سلیمی و محمد رضا براری هر 2 در صحت سلامت کامل سپری می کنند و نیروهای .

اخبار وزنه برداری - قطره

206, 32.666, 32.6 ... واحد مرکزی خبر - ورزشی - 3 دقیقه پیش - چهارشنبه 27 مرداد 1395، ساعت 01:15 - - ... مسئولان کاروان ورزشی کشورمان ملی پوش شایسته وزنه برداری دسته فوق سنگین ... 30 بامداد چهارشنبه برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در وزن به اضافه 105 کیلوگرم به ... گزارش لحظه به لحظه از مسابقه "بهداد سلیمی" در المپیک 2016 ریو

لباس والیبال ساحلی زنان هلند - اخبار شهر ما

۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - شاگردان رضایی که برای آمادگی بیشتر در ریو به هلند سفر کردند در دیداری .... متناسبی برایش ندارد، به کنایه گفت: "شاید لباس بهداد سلیمی را برای من آورده اند. ... دعاء الغباشی عضو تیم ملی ساحلی مصر در بازی‌های المپیک ریو 2016 .... نتیجه وزنه برداری محمد رضا براری در المپیک ریو .... فال روز چهارشنبه 27 مرداد 1395.

21 طلای المپیک فلپس - اخبار شهر ما

فلپس پیشتر در ماده 4 در 100 متر آزاد المپیک 2016 ریو نوزدهمین مدال طلای خود را به ... المپیک ریو 2016؛ فینال رقابت های شنا 200 متر پروانه مردان المپیک 2016 برگزار شد. .... در المپیک قرار است 10 هزار ورزشکار از 206 کشور و به میزبانی ریودوژانیرو با .... فال روز چهارشنبه 27 مرداد 1395 .... زمان پخش مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی.

برنامه فوتبال رده بندی فینال ریو2016 - اخبار شهر ما

 

فیلم | گرانیت ژاکا هافبک با استعداد سوئیس در یورو ۲۰۱۶ ... صعود کشتی گیر روسی به فینال وزن 75 کیلوگرم ... مرحله یک چهارم نهایی فوتبال المپیک ریو 13 و 14 آگوست برگزار می شود. ... فینال فوتبال مردان المپیک ریو هم به ترتیب چهارشنبه 17 آگوست(27 مرداد) و یک شنبه 21 آگوست( ..... زمان پخش مسابقه وزنه برداری بهداد سلیمی.

چه کسی جوان ترین ورزشکار المپیک ریو است؟ - اخبار شهر ما

 

کاروان ورزشی ایران با ۶۳ ورزشکار در بازیهای المپیک ریو شرکت می‌کند تا در کنار ... دومین تیم بزرگ حاضر در رقابتهای المپیک 2016 ،تیم برزیل با حضور 462 ... این جودوکار در المپیک پکن با 210 کیلوگرم سنگین وزن ترین ورزشکار تاریخ المپیک .... جوان؛ سارا احمد جزو معدود زنانی است که در وزنه برداری به صورت محجبه وزنه می زنند.

طرح مدال طلا ریو - اخبار شهر ما

 

رده‌بندی پیش‌بینی کشورهای اول تا دهم در المپیک 2016 و مدال‌های کسب شده در چهار دور ... به گزارش خبرگزاری تسنیم، المپیک 2016 روز 15 مرداد با برگزاری مراسم ... اسکار فیگوئرا، مدال طلای وزن 62 کیلوگرم وزنه برداری المپیک ریو 2016 را از آن خود کرد. ... تاکنون 27 کشور توانسته‌اند به جدول توزیع مدال‌ها راه پیدا کنند که کانادا، اسپانیا، ...

کشتی فرنگی المپیک/ناکامی نوروزی در صعود به نیمه نهایی | ...

 

۸ ساعت پیش - ریو - ایرنا - امید نوروزی نماینده وزن 66 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در ... و سهراب مرادی در وزنه برداری در وزن های 85 و 94 کیلوگرم و یک مدال برنز از ... المپیک 2016 از 15 تا 31 مرداد با حضور 10 هزار و 444 ورزشکار از 206 .... وزنه برداری, کوروش باقری (سرمربی), بهداد سلیمی, ویدیوهای المپیک ... نمایشی, دریبل, لایی زدن ...

بازدید کادر فنی و تکواندوکاران ایران از سالن | ورزش3

 

ازدحام مردم مقابل منزل سلیمی +تصاویر ... کد خبر: 1350587/1 زمان: 02:33 1395/05/27 بازدید: 34 ... و یکمین دوره بازی های المپیک ریو در حالی از عصر چهارشنبه آغاز می شود که بیژن ... و سهراب مرادی در وزنه برداری در وزن های 85 و 94 کیلوگرم و دو مدال برنز از سوی ... های المپیک 2016 از 15 تا 31 مرداد با حضور 10 هزار و 444 ورزشکار از 206 ...

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
دانلود سریال و عکس جدید
دانلود + عکس جدید + خبر فیلم