شعر روی سنگ مزار زنده یاد داوود رشیدی + عکس و متن

یکشنبه 7 شهریور 1395 ساعت 03:29

شعر روی سنگ مزار زنده یاد داوود رشیدی + عکس و متن

عکس و متن شعر روی سنگ قبر مزار مرحوم داوود رشیدی

تصاویر سنگ مزار مرحوم داوود رشیدی شعر زیبای بر روی مزار زنده یاد یاد داوود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تا ساعاتی دیگر عکس و متن شعر در همین پست قرار میگیرد

محمد علی‌ کشاورز بازیگر سینمای ایران برای همدردی با خانواده داود رشیدی به منزل این هنرمند تازه درگذشته رفت.

در پی انتشار خبر درگذشت داود رشیدی، از صبح جمعه 5 شهریور ماه هنرمندان مختلفی از نسل‌های مختلف به منزل این هنرمند فقید رفتند و ساعاتی پس از انتقال پیکر به بهشت زهرا، محمد علی کشاورز بازیگر قدیمی و از هم‌نسل‌های او برای هم‌دردی با خانواده این هنرمند، به منزلش رفت.

محمد علی کشاورز که به دلیل شکستگی پایش در شرایط سختی به خانه داود رشیدی آمده بود، گفت: از زمانی که داود به ایران آمد، با او آشنا هستم و او هنرمند بسیار باسوادی بود.

وی ادامه داد: کتابخانه خانه‌اش که پُر از کتاب است،نشان می‌دهد که او چگونه به مطالعه اهمیت می‌داد و همه‌ی هنرمندان هم باید چنین باشند با ادبیات،سینما و تئاتر ملی و جهانی آشنایی داشته باشند.

کشاورز خطاب به جوانان گفت: امیدوارم همه‌ی شما جوانان سلامت باشید. امیدوارم همه هنرمندان مملکت سالم باشند و برای تئاتر و سینما زحمت بکشند چون پول مساله‌ای نیست و مهم این است که در کار هنری،هنرمند جاودان شود.

او در پایان صحبت‌اش از داود رشیدی به عنوان هنرمندی یاد کرد که به تمام معنا با سواد و با شعور بود و همچنین بازیگر و کارگردان بسیار خوبی در تئاتر و سینما بود.

 مهدی شفیعی -مدیر اداره کل هنرهای نمایشی- و پیمان شریعتی -مدیر مجموعه تئاتر شهر- نیز از دیگر افرادی بودند که برای هم‌دردی حاضر شدند.

داود رشیدی که همیشه دوست داشت روزهای جمعه در کنار خانواده و خصوصا نوه‌اش «سینا» باشد، امروز در شرایطی با خانواده‌اش وداع کرد که همه‌ی آن‌ها در کنارش بودند. روز جمعه‌ای است که همه خانواده هستند اما آقای میزبان دیگر حضور ندارند. در جایجای خانه عکس‌های مختلف خانوادگی و عکسی که برای بزرگداشت داود رشیدی با امضا هنرمندان گرفته شده بود نیز به چشم می‌خورد.

ترانه «چرا رفتی» با صدای همایون شجریان پخش می‌شود و هنرمندان و حاضران تحت تاثیر بیشتری قرار می‌گیرند.

مرضیه برومند از بستگان داود رشیدی که این روزها به عنوان دبیر جشنواره تئاتر عروسکی مشغول برگزاری این رویداد است، به ایسنا می‌گوید: به همه بگوید جشن شادی بچه‌ها را خراب نکنند چون "داود" خودش آدم شادی بود و عاشق شادی بچه‌ها.

برومند ادامه می‌دهد: نمی‌دانم که با این شرایط می‌توانم به جشنواره بیایم یا نه! اما به بچه‌های جشنواره تئاتر عروسکی بگویید چیزی از شادی جشنواره کم نکنند حیف است خوشحالی بچه‌ها را خراب کنیم.

احترام برومند دیگر هنرمند با سابقه تئاتر و قصه‌گوی بچه‌ها و همسر داود رشیدی هم تاکید می‌کند: هیچ برنامه‌ای را تغییر ندهید همه چیز باید مثل قبل باشد.

مهدی شفیعی اجازه می‌گیرد که آیین پایانی جشنواره تئاتر عروسکی طبق برنامه‌ریزی قبلی روز یکشنبه 7 شهریور ماه برگزار شود و اگر چه این روز همزمان با مراسم خاک سپاری رشیدی است، برومند تاکید می‌کند که هیچ خللی در برنامه‌ها ایجاد نشود.

داود رشیدی هنرمند با سابقه سینما، تئاتر و تلویزیون، بامداد جمعه 5 شهریور ماه در سن 83 سالگی و در منزل شخصی‌اش بر اثر ایست قلبی از دنیا رفت. تصاویر محمدعلی مریزاد عکاس تسنیم را در ادامه می‌بینیم: 


تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدیتصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی

تصاویر/ منزل مرحوم داود رشیدی


 شعر روی سنگ مزار زنده یاد داوود رشیدی + عکس و متن

عکس و متن شعر روی سنگ قبر مزار مرحوم داوود رشیدی | دانلود

عکس و متن شعر روی سنگ قبر مزار مرحوم داوود رشیدی تصاویر سنگ مزار مرحوم داوود رشیدی شعر زیبای بر روی مزار زنده یاد یاد داوود رشیدی عکس های ...

تصاویر برای شعر روی سنگ مزار زنده یاد داوود رشیدی + عکس و متنگزارش تصاویر
1 روز پ
1 روز پیشمتن سنگ نوشته قبر افراد مشهور - نمناک

متن سنگ نوشته قبر افراد مشهور - نمناک

در این پست گزیده ای از متن سنگ قبر مشاهیر ایرانی و خارجی را که هر کدام در نوع خود جالب و .... سنگ قبر زنده یاد انوشیروان ارجمند + عکسسنگ قبر های عجیب و غریب!

شعر های زیبا برای سنگ قبر مزار پدر | بیا کافه

شعر های زیبا برای سنگ قبر مرد نمونه شعر سنگ قبر پدر / سنگ قبر پدرم ... رکورد بیشترین لایک عکس دراینستاگرام توسط سلبریتی جنجالی شکسته شد ... یاد ایامی که ماهم روزگاری داشتیم هم پدر بالای سر هم سایه بانی داشتیم ..... به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ داوود رشیدی داو.

نوشته ای که داوود رشیدی برای سنگ قبرش انتخاب کرد/عکس | 

 داوود رشیدی در کتاب «سنگ قبر هنرمندان» نوشته بود: اولا من که روی سنگ قبرم را نمی نویسم، ولی اگر قرار باشد خودم ن.

نوشته های روی سنگ قبر - بیتوته

مرگ نوشته های سنگ قبر سنگ نوشته ها نوشته های روی سنگ قبر سنگ قبر افراد مشهور,نوشته سنگ ... اس ام اس برای تبریک روز کارمند, متن پیام تبریک روز کارمند ...

سنگ مزار خلاقانه برای محمدعلی اینانلو - پندار

بیش از ۴۰ روز از درگذشت محمدعلی اینانلو گذشته است و تصاویری از سنگ مزار او منتشر شده که بسیار به روحیه او برمی‌گردد. ... دراین رابطه آرش اینانلو، پسر ارشد زنده یاد اینانلو گفته است: شعر روی سنگ قبر با مضمون (کس نمی‌داند ز من ... آهنگ جدید محمد اصفهانی | آشوب | به همراه متن آهنگ ... عکسهای انتقال پیکر داوود رشیدی به بهشت زهرا ...

ژیباترین متن و شعرهای سنگ قبر مزار

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سری جدید شعر سنگ مزار و متن سنگ قبر اشعار زیبای سنگ و مزار قبر شعر سنگ مزار و شعر سنگقبر شماره ۱ بی تو همگان به سر شود. ... کدر – اس ام اس، مد، دکوراسیون، پزشکی، عکس ... یاد باد آنکه زما وقت سفر یاد نکرد به وداعی دل غمدیده ما شاد نکرد ..... آشنایان همه از هجر تو در بحر غمند زنده در قلب منی زنده وجاوید بمان. یاد ...

شعری که پدر برای سنگ مزار پسرش سرود - مشرق

۸ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - پاشا صمیمی خلخالی، پدر شهید ابتهاج صمیمی خلخالی در گفت و گو با .... رهبری می‌فرمایند زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست؛ شعر پدر برای پسر شهیدش متن شعر زیر را برای روی قبر ابتهاج سرودم و زمانیکه ایشان را آوردند برروی سنگ قبرش حک کردند؛ .... عکس/ واکنش رامبد جوان به درگذشت داود رشیدی.

شعر رضا عطاران برای سنگ قبر همسرش ! - پرشین وی

۲ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - شعر رضا عطاران برای سنگ قبر همسرش,شعر رضا عطاران برای سنگ قبر همسرش ! ... قاسم خانی متن کامل یکی از سکانسهای این فیلم کمدی را در اختیار مجله «24» قرار داده است. ... همسر زنده یاد داوود رشیدی در فیلم فروشنده فرهادی +عکس ...

گشت و گذاری در قطعه هنرمندان بهشت زهرا - پارسینه

۲۳ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - آقایان خانمها و پیرو پاتالها میگویید خواندن سنگ قبرها حافظه را کم می کند اینقدر ... از کتابها در می آوریم یا شعرهنرمندان فقیدمون هست یا سخن بزرگان اگه اینطور بود سنگ ... پس عکس مزار زنده یاد حمیده خیرآبادی کو کدوم بازیگر به اندازه خیرآبادی ..... متن و ترجمه کامل دعای کمیل ..... انتقال پیکر داوود رشیدی به بهشت زهرا.

جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری | دمادم

damadam.ir/جدیدترین-اخبار-فرهنگی-هنری
 
۱ روز پیش - لیلا حاتمی در روز درگذشت زنده یاد داود رشیدی در کنار لیلی رشیدی حاضر شد ... داوود رشیدی در کتاب «سنگ قبر هنرمندان» نوشته بود: اولا من که روی سنگ قبرم را ... از فیلمنامه آن هم نوشته می شود درباره جزئیات این متن و پیچیدگی های آن توضیح داد. ... ساعت24-رضا کیانیان با انتشار این عکس از آبشار سوله_دوکل در ارومیه ...

یادداشت بهمن کیارستمی برای جنتی - مجله خبری فور خبر

4khabar.ir/search/?q=یادداشت+بهمن+کیارستمی+برای+جنتی
 
نصب سنگ مزار عباس کیارستمی با حضور بهمن فرمان‌آرا / عکس ... به گزارش افکارنیوز ، در متن پیام علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است: ... حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ؛ مراسم ترحیم زنده یاد عباس کیارستمی در کانون ..... تسنیم/ احترام برومند همسر مرحوم داوود رشیدی و لیلی رشیدی دختر داوود رشیدی در سوگ ...

 

نظرات (1)
یکشنبه 7 شهریور 1395 ساعت 10:39
شعر روی سنگ مزار زنده یاد داوود رشیدی + عکس و متن like..
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
دانلود سریال و عکس جدید
دانلود + عکس جدید + خبر فیلم